Kom je als gast in Stadskerk De Wijngaard en voel je je thuis bij ons? Wil je nader kennis maken met onze kerk en overweeg je lid te worden?

Dan kun je je nu aanmelden voor deelname aan de introkring die voor de woensdagavonden 4, 11 en 18 oktober gepland staat. De drie avonden zijn interactieve en gezellige avonden waarbij er ruimte is om je vragen te stellen en andere geïnteresseerden beter te leren kennen. De datum waarop de nieuwe leden in de dienst worden voorgesteld aan de gemeente is 12 november.

Aanmelden kan via: contact@stadskerkdewijngaard.nl

Wil je graag meer informatie? Dan kun je contact opnemen met Johan Broersma, lid van de Raad, via jjbroersma@live.nl of Anne Velema, via voorganger@stadskerkdewijngaard.nl of spreek een van beide aan na de dienst op zondagochtend.

 

Inloggen
Nog geen lid? Wachtwoord vergeten?